Wózek 4 poziomy załadowcze

Zestaw wózka kwiatowego duńskiego z 3 półkami (4 poziomy załadowcze)

Wózek o wzmocnionej konstrukcji, ocynkowanej ogniowo (lepsza antykorozyjność)

390,00 zł
Netto

ZESTAW WÓZEK KWIATOWY Z 3 PÓŁKAMI zapewnia użytkownikowi 4 poziomy załadowcze.

Pierwszy poziom stanowi wózek, kolejne trzy półki.

***

Wózki kwiatowe potocznie nazywane również duńskimi. Służą do komfortowego i bezproblemowego transportu zarówno roślin jaki i innych produktów od producenta aż do punktu ich sprzedaży. Ponadczasowe wózki stanowią również element ekspozycji.

Integralnym elementem wózka są półki, które możemy układać w dowolny sposób. Odpowiednia ilość i rozmieszczenie półek zapewni nam optymalny załadunek wózka do transportu oraz do ekspozycji roślin w punkcie sprzedaży. Półki można ustawić pod kątem, aby w ten sposób jeszcze lepiej wyeksponować produkty i zwrócić na nie uwagę klientów.

Wózki kwiatowe w wersji wzmocnionej są przeznaczone do przechowywania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, można też z powodzeniem podlewać na nich rośliny. Odporne na warunki atmosferyczne i bardzo wytrzymałe. Ich nośność przekracza 500kg. A konstrukcja została ocynkowana ogniowo, co zapewnia lepszą antykorozyjność.

Wózki mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako regały magazynowe do przechowywania artykułów innych niż kwiaty. Na wózkach może być składowany bądź eksponowany cały dostępny asortyment użytkownika.

Wózek kwiatowy można dowolnie modyfikować przez:

– zastosowanie różnej ilości półek
– montowanie przedłużek na słupkach podtrzymujących półki, aby zwiększyć wysokość wózka
– układanie na półkach pojemników czy kuwet


Dzięki temu, że wózki posiadają kółka można je swobodnie przemieszczać wewnątrz magazynu czy sklepu, jak również używać do wydawania towaru do klienta.

***

RozmiaryZewnętrzneWewnętrzne
Długość 1350 mm 1270 mm
Szerokość 565 mm 545 mm
Wysokość 1900 mm 1735 mm
925 Przedmioty