Wózek duński wzmocniony

Wózek kwiatowy o identycznych wymiarach jak wózek CC, nie posiada oznaczeń. Konstrukcja wózków została wzmocniona w stosunku do wózków standardowychTen typ wózka jest szczególnie polecany dla producentów roślin oraz klientów, którzy będą szczególnie intensywnie używać wózki.

Podana cena dotyczy wózka z 4 nogami - bez półek

Ilość półek
325,00 zł
Netto
Dostępny

Wózek kwiatowy wzmocniony – wózek do zadań specjalnych!

Stalowe elementy konstrukcyjne zostały ocynkowane ogniowo, co zapewnia wytworzenie się grubej warstwy cynku zarówno na zewnętrznych jak i wewnętrznych ściankach wyrobu, który zyskuje wtedy bardzo dobre właściwości antykorozyjne.

Wózki kwiatowe są przeznaczone do przechowywania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, można też z powodzeniem podlewać na nich rośliny. Odporne na warunki atmosferyczne i bardzo wytrzymałe. Ich nośność przekracza 500kg.

Integralnym elementem wózka są półki, które możemy układać w dowolny sposób. Odpowiednia ilość i rozmieszczenie półek zapewni nam optymalny załadunek wózka do transportu oraz do ekspozycji roślin w punkcie sprzedaży. Półki można ustawić pod kątem, aby w ten sposób jeszcze lepiej wyeksponować produkty i zwrócić na nie uwagę klientów.

Wózki mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako regały magazynowe do przechowywania artykułów innych niż kwiaty. Na wózkach może być składowany bądź eksponowany cały dostępny asortyment użytkownika.

Wózek kwiatowy można dowolnie modyfikować poprzez:

– zastosowanie różnej ilości półek
– montowanie przedłużek na słupkach podtrzymujących półki, aby zwiększyć wysokość wózka
– układanie na półkach pojemników czy kuwet.
Dzięki temu, że wózki posiadają kółka można je swobodnie przemieszczać wewnątrz magazynu czy sklepu, jak również używać do wydawania towaru do klienta.

Wózki kwiatowe potocznie nazywane również duńskimi. Służą do komfortowego i bezproblemowego transportu zarówno roślin jaki i innych produktów od producenta aż do punktu ich sprzedaży. Ponadczasowe wózki stanowią również element ekspozycji.

974 Przedmioty

Opis

Długość
1350mm
Szerokość
565mm
Wysokość
1900mm