Wózek CC Oryginał

Wózek kwiatowy duński CC

Służy do bezpiecznego transportu oraz efektownej ekspozycji towarów w miejscu sprzedaży.

Podana cena dotyczy wózka z 4 nogami - bez półek

600,00 zł
Netto
Dostępny na zamówienie

Wózek CC został zaprojektowany z myślą o przewożeniu i eksponowaniu roślin doniczkowych oraz kwiatów ciętych.

Jednak jest na tyle funkcjonalny, że może być z powodzeniem wykorzystywany również do pracy z innymi produktami. Nasi klienci wykorzystują wózki również jako regały magazynowe.

 

Wózek CC został stworzony w latach 70’tych i szybko zyskał uznanie klientów.

Obecnie korzystają z niego użytkownicy z całej Europy, a sam wózek CC stał się rozpoznawalnym standardem w całej branży ogrodniczej. Według producenta wózek CC może udźwignąć do 500 kg ładunku, rozmieszczonego równomiernie na jego podstawie i półkach. W rzeczywistości wózki CC, jak i półki CC są bardzo wytrzymałe i mogą udźwignąć zdecydowanie większy ciężar.

 

Integralnym elementem wózka są półki, które możemy układać w dowolny sposób.

Dzięki nogom/słupkom z gęsto rozmieszczonymi otworami na całej ich długości, półki możemy zamocować we właściwej odległości i na wybranej wysokości.

Odpowiednia ilość i rozmieszczenie półek zapewni nam optymalny załadunek wózka do transportu oraz do ekspozycji roślin w punkcie sprzedaży. Półki można ustawić pod kątem, aby w ten sposób jeszcze lepiej wyeksponować produkty i zwrócić na nie uwagę klientów.

 

Wózek duński CC jest na tyle uniwersalny, że zapewnia zarówno bezpieczny transport jak i efektowną ekspozycję w miejscu sprzedaży.

Świetnie się sprawdza jako regał - ekspozytor sklepowy, który dzięki skrętnym kółkom można sprawnie przestawiać z miejsca na miejsce, a także przewozić rośliny od hodowcy aż do sklepu. Przeładowywanie roślin jest coraz droższe i bardzo często powoduje ich uszkodzenia. Dzięki wózkowi CC wystarczy, że załadujesz je jednorazowo! Oszczędzając Twoje środki, rośliny trafią w idealnym stanie do miejsca przeznaczenia, zmniejszając ryzyko związane z dalszą obsługą. Puste wózki można zdemontować do minimalnych rozmiarów dlatego bardzo ekonomiczny staje się ich transport.

 

Wózki można dowolnie modyfikować poprzez:

– zastosowanie różnej ilości półek

– montowanie przedłużek na słupkach podtrzymujących półki, aby zwiększyć wysokość wózka

– układanie na półkach pojemników czy kuwet

Opis

Długość
1350 MM
Szerokość
565 MM
Wysokość
1900 MM