Wózek ekspozycyjny - wystawowy

Wózek kwiatowy z funkcją pochylania.

Dzięki temu mechanizmowi idealnie nadają się do ekspozycji i sprzedaży, a po złożeniu do pozycji transportowej można ich z powodzeniem używać do transportu roślin w obrębie sklepu czy na drodze producent – sklep.

Podana cena dotyczy wózka z ramą pochylną - bez półek

650,00 zł
Netto

Wózek ekspozycyjny – idealny do sprzedaży!

Przeładowywanie roślin jest coraz droższe i bardzo często powoduje ich uszkodzenia. Dzięki wózkowi ekspozycyjnemu wystarczy, że załadujesz je jednorazowo! Oszczędzając Twoje środki, rośliny trafią w idealnym stanie do miejsca przeznaczenia, zmniejszając ryzyko związane z dalszą obsługą i od razu są gotowe do sprzedaży!

Wózek ekspozycyjny wykonany jest ze stali ocynkowanej, standardowe półki wykonane są z sklejki wodoodpornej oraz stalowych ocynkowanych profili bocznych. Do wózków tego rodzaju szczególnie polecane są półki plastikowe. Wózki ekspozycyjne mogą być używane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, można też z powodzeniem podlewać na nich rośliny.

Dzięki mechanizmowi pochylania wózka są one idealne do ekspozycji i sprzedaży, a po złożeniu do pozycji transportowej można ich również używać do transportu roślin w obrębie sklepu czy na drodze producent – sklep.

Wózki złożone do pozycji transportowej mają wymiary wózka duńskiego CC.

Wózek wystawowy jest nieco niższe od tradycyjnych wózków CC – ich wysokość wynosi 168cm. Spowodowane jest to przez następujące czynniki:
– najwyższa półka znajduje się na wysokości prawie 1,7m co jest górną granicą aby klienci mogli zobaczyć co się na niej znajduje
– załadowany i obciążony wózek po pochyleniu przy tradycyjnej wysokości mógłby stać się niestabilny, a przez to niebezpieczny dla klientów

16 Przedmioty