Wózek 4 poziomy załadowcze

Zestaw wózka kwiatowego duńskiego z 3 półkami (4 poziomy załadowcze).

Wymiary takie jak wózki CC, wózek i półki bez oznaczeń CC.

445,00 zł
Netto

ZESTAW WÓZEK KWIATOWY Z 3 PÓŁKAMI zapewnia użytkownikowi 4 poziomy załadowcze.

Pierwszy poziom stanowi wózek, kolejne dwa półki.

Jest to najczęściej kupowany zestaw.

***

Wózki kwiatowe są przeznaczone do przechowywania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, można też z powodzeniem podlewać na nich rośliny. Odporne na warunki atmosferyczne i bardzo wytrzymałe. Ich nośność przekracza 500kg.

Integralnym elementem wózka są półki, które możemy układać w dowolny sposób. Odpowiednia ilość i rozmieszczenie półek zapewni nam optymalny załadunek wózka do transportu oraz do ekspozycji roślin w punkcie sprzedaży. Półki można ustawić pod kątem, aby w ten sposób jeszcze lepiej wyeksponować produkty i zwrócić na nie uwagę klientów.

Wózki mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako regały magazynowe do przechowywania artykułów innych niż kwiaty. Na wózkach może być składowany bądź eksponowany cały dostępny asortyment użytkownika.

Wózek kwiatowy można dowolnie modyfikować poprzez:

– zastosowanie różnej ilości półek
– montowanie przedłużek na słupkach podtrzymujących półki, aby zwiększyć wysokość wózka
– układanie na półkach pojemników czy kuwet.
Dzięki temu, że wózki posiadają kółka można je swobodnie przemieszczać wewnątrz magazynu czy sklepu, jak również używać do wydawania towaru do klienta.

Wózki kwiatowe, nazywane również duńskimi. Służą do komfortowego i bezproblemowego transportu zarówno roślin jaki i innych produktów od producenta aż do punktu ich sprzedaży. Ponadczasowe wózki stanowią również element ekspozycji.

981 Przedmioty